22:15 Jaguares Cord. – Indep. Medellin lose

3+
1,50

KVOTA: 5,16
————————–
Jedino ovaj meč u play offu zanimljiv, 2:2 trenutno i Boston veceras mora koristiti domaci teren dok ce wizardsi probati dobiti ovo i onda u svojoj dvorani da imaju meč loptu. Ovde igram Bojana Bogdanovica manje od ove granice. Imao je solidno prilike igrati pogotovo u 3. mecu kada je Oubre izbacen zbog nasrtanja na Olynika. Dobio je utakmicu suspenzije i naredni mec poslednji Bogdanovic je igrao 22 minute sa 13 poena na kraju. Najvise je igrao taj mec kada je Oubre izbacen, cak 29 minuta i tu je uspio utrpati 19 poena. Veceras igraju i Oubre i Porter a inace glavna uloga Bogdanovica je da mjenja drugu napadacku opciju i najboljeg igraca poslije Walla, to je Breadly Beal. U prvom mecu dobio je 18 minuta i ubacio 10 poena a u drugom dobio samo 8 minuta i ostao bez koša. Mislim da ce veceras plafon dobiti 20 minuta i njega ako ne krenu prva dva suta pogotovo za 3 poena onda i ne forsira tako da vjerujem da ce ostati ispod veceras.

KOLUMBIJA: Liga Aguila – Apertura – 17. kolo

Ovo je vec takozvani public bet. Info se naravno brzi siri. Ovde gosti dolaze sa rezervnim timom zbog meca koji im je bitniji u Copa Libertadoresu. Glavni igraci ne igraju, ukupno 9 njih, OUT su Caicedo 12/3, Viola 8/3, Marrugo 14/4, Quintero 11/5, Moreno 14/0, Hernandez 13/2, Piedrahita 14/0, Mosquera 15/0 i Pertúz 11/2 i realno je ocekivati da ekipa Jaguaresa dobije rezervni tim gostiju jer se bore za play off (top 8 ekipa).

ŠKOTSKA: League One – Relegacija – doigravanje – Polufinale gdje nema sta filozofirati. Brojke govore sve.

Posljednji mečevi: ANNAN
06.05.17 LT Forfar Annan 2 : 4
29.04.17 LT Annan Montrose 5 : 1
22.04.17 LT Edinburgh City Annan 2 : 0
15.04.17 LT Annan Berwick 2 : 1
08.04.17 LT Clyde Annan 2 : 1
01.04.17 LT Annan Arbroath 2 : 5