Zbroj golova (2.5) manje
1,55

KVOTA: 2.01
—————-
Mnogi misle da ce poljaci ovde odmarati igrace i da ce igrati rezerve ali od toga nema nista. Poljska je u euforiji nakon 6:1 u Armeniji. Milik je povredjen ali zato Lewandowski i te kako spreman i zeljan ponovo golova. Armeniji je zabio 3 komada. Poljaci imaju odlican tim, iza Lewandowskog pretezno su Zielinski, Grosicki, Blaszczykowski.. Nabrojao sam ofanzivnije fudbalere koji svima mogu zabiti i individualnom akcijom. Crna Gora nakon poraza od Danske mislim da zna na cemu su i da je motivacija dosta slaba. Bili su dosta nemocni u tom mecu tako da nisu uspjeli uopste ozbiljnu sansu stvoriti za 90 minuta. Ne vidim nacin sta mogu u Poljskoj a zbog kartona nece igrati Stefan Savic i Marko Vesovic dok se Jovetic povrijedio jos u prvom poluvremenu i 90% nece nastupiti veceras. Poljska pred svojim navijacima trebalo bi da lagano zakljuci i potvrdi svoju prvu poziciju i dominaciju u ovoj grupi.

Slovenija je od 19 poslednjih utakmica koje su odigrali cak 17 puta isla ispod 2,5 gola a samo 2 puta su zavrsili sa 3 ili vise golova. Dosta tvrda ekipa koja ima minimalne sanse za prolaz dalje ali pokusace dobiti ovo. Škotska igra takodje jako tvrd fudbal i oni bi pobjedom obezbjedili baraz ali nece srljati kao i obicno nego cekati svoju sansu. Trebali bi gledati jedan tvrd mec i maksimum 2 gola.