1,50

KVOTA: 2,02
—————–
– NJEMAČKA: 2. Bundesliga – 34. kolo

Hamburg mora da ide danas ALL IN. Proslo kolo su pretrpjeli šok porazom od direktnog konkurenta Heidenheima i to u poslednjim minutama meca gdje su imali prednost od 0:1 ali na kraju poraz 2:1 i HSV danas mora uzeti sva 3 boda i nadati se da ce Bielefeld igrati fer mec i otkinuti bar bod Heidenheimu na svom terenu.

Dobro za njih je sto Sandhausenu bodovi ne trebaju, oni su na sredini tabele i ovde dolaze rasterecno odraditi posao. HSV u must win situaciji, od direktne promocije nema nista ali trece mjesto vodi u baraz protiv Werdera i tu je sansa onda za ulazak u Bundesligu.

HSV je veliki klub i ovde ocekujem cak i da sudija malo pogura ako bude bilo potrebe, takodje vrlo moguce da gosti i malo promjesaju prvih 11 jer nemaju potrebe za najjacim sastavom iako do sad ta informacija iz tabora gostiju nije dostupna.

Vise detalja o mecu:

– NORVEŠKA: Eliteserien – 4. kolo

Bodo do sad najprijatnije iznenadjenje s obzirom da igraju i najljepsi fudbal, skroz napadacki i vec smo ih igrali na golove i to kad su slavili na ovom terenu cak 6:1 protiv Haugensunda a vec na poluvremenu je bilo 3:0. Danas ne ocekujem takav ishod jer ce Sarpsborg igrati bunker vjerujem, ekipa koja do sad ima sva 3 poraza (Bodo sve 3 pobjede).

Medjutim mislim da je pitanje vremena kada cemo vidjeti prvi gol i onda treba ocekivati do kraja skroz otvoren mec gdje ce i gosti imati svoje sanse. Oni su nakon dva poraza od po 0:1 proslo kolo izgubili kuci 2:3 dok je Bodo sva svoja 3 meca igrao sa minimum 3 gola i sve tri pobjede.

Posljednji mečevi: BODO/GLIMT

25.06.20 ELI Rosenborg Bodo/Glimt 2 : 3

21.06.20 ELI Bodo/Glimt Haugesund 6 : 1

16.06.20 ELI Viking Bodo/Glimt 2 : 4