VIP NBA PREDLOG: 02:30 Brooklyn – Milwaukee
Broj koševa Milwaukee/Antetokounmpo, Giannis (32.5)
VIŠE 1,85 40 WIN
—————————
SAD: NBA

Rezultat je 3:3 i veceras pobjednik ide dalje sto znaci da vise se nema pravo ni na jednu gresku jer popravnog nema..

U ovim okolnostima ne mogu a da ne odigram glavnog igraca Milwokija u over jer bi veceras morao dobiti najdeblju minutazu do sad..

U ovih 6 duela 4 puta je ovo prebacio, jednom bio veliki blowout pa igrao samo pola sata a proslu je ubacio 30 poena.

Veceras dakle ocekujem i 42+ minute za njega a on i Middleton su igraci koji imaju svu slobodu u napadu i ne trebam ni govoriti koliko ga je tesko cuvati.

Poslednju nije uzeo nijedan sut za 3 poena pa je zato i ostao na **samo** 30 poena uz sut iz igre 12/20.

Nijednom kada je igrao 35+ minuta u ovoj seriji nije uzeo ispod 20 suteva i isto ocekujem i veceras a isto ocekujem i da ide dosta na liniju slobodnih bacanja.

Ovo su mecevi kada **zvijezde** moraju zasijati a grk je definitivno taj sto se Milwokija tice i neophodan je i u odbrani i u napadu.

Brooklyn nema dobrog defendera za njega jer Griffina lako unosi u koš a i svakim ostalim 1 na 1 moze bez problema igrati.

Za Milwoki je bolje da igraju na C poziciji duze vrijeme jer tada se pokazalo da Milwoki bolje igra u napadu pogotovo pa ocekujem i tu rotacije i nadam se da ce ga sluziti sut jer ce morati i sa poludistance i distance sutirati sto mu ponekad pravi problem.