11.09.2021

VIP PREDLOG: 19:00 Gimnastic Tarr. – Betis B 1 1,75 2:0 WIN
———————————————
Å PANJOLSKA: Primera RFEF – Group 2 – 3. kolo

Domacin je prosle sezone igrao Grupu 3 i zauzeo prvu poziciju dok je mladi Betis igrao Grupu 4, zauzeli trece mjesto i preko ekipe San Fernando dosli u ovu Grupu 2.

Gimnastik ima dosta iskusnije igrace dok drugi tim Betisa sastavljen je od jako mladih igraca koji na pocetku ove sezone sa trenerom jos nemaju ni standardnu formaciju. Mjenjali su je iz meca u mec i jos se traze..

Glavni razlog za tip na Gimnastic jesu kadrovski problemi Betisa uoci ovog duela. Kao prvo ne mogu racunati na svog trenera koji nece biti na klupi ovaj mec, suspendovan je jer se previse bunio u prvom kolu kod penala Alcoyana u poslednjoj minuti sto je bio i poraz Betisa..

Fran Callejon bitan igrac pozada povrijedio se proslo kolo i morao je napolje u 72′ minuti.

Pored njega nema ni Kike Hermosoa, Juan Cruza, Mohe (povreda koljena) i Juan Serrana (virus)..

Gimnastic u prva dva kola remi i pobjeda. Remi u gostima 0:0 i pobjeda proslo kolo protiv mlade Barcelone sto nije mala stvar.
Betis je porazen u prvom kolu na gostovanju kod Alcoyana 1:0 da bi proslo kolo upisali minimalnu pobjedu 1:0 nad ekipom UCAM Murcia.