12.07.2016

VIP LIVE: Dortmund II (Ger) 0-0 Munster (Ger) 1X 1,60 1 3,10
———————————————————–
U toku je 28. minut prvog poluvremena i vidim vrijednost u kvoti barem na dvoznak ovde. Igra se u Dortmundu dakle prednost za domace a Dortmundu se vratio odlicni prvi golman Bonmann (35/0 gk) kao i dvojica bitnih igraca Zimmermann 29/2 i Eberwein 36/6. Kod Munstera novi igrac Rizzi ne igra zbog crvenog kartona. Inace Munster je trenutno bez gomile igraca pogotovo odbranbenih i mislim da ce tesko proci da ne prime gol ovde a samim tim jako tesko ce utrpati 2, prednost svakako domaciju iako kvote govore suprotno. Munster je bez Kopplina 38/2/1 RV , Lomba 37/0/0 prvi golman, Felix Müllera 29/1/1 LV, Pischorna 36/3/0, Schöneberga 9/0/0 RV, Heitmeiera 23/1/0 IV, Phillipsa 25/0/1 ZDM , Laprevottea 29/3/1 ZDM. Wiebea 21/1/0 ZDM , Schwarza 24/0/2 LV i Scherdera 0/0/0. Sto se tice trenutne igre Dormund bolji, 3:0 sutevi, 2:0 u okvir gola, 3:1 u kornerima.