VIP PREDLOG: 21:05 Atl.Madrid – Arsenal
Zbroj kartona (4.5) Više 1,65 6 WIN
———————————-
EUROPA: Europa League – Playoff – Polufinale

Mec koji treba pogledati jer vjerujem da ce biti sadrzajan a isto tako vjerujem i u minimum 5 kartona. U prvom mecu bilo je 1:1 u Londonu. Arsenal je imao igraca vise od 10′ minute kada je iskljucen Vrsaljko zbog drugog zutog kartona i takvu prednost Arsenal nije iskoristio iako je Lacazzete zabio u 61′ minutu ali na zalost po topdzije Grizman je bukvalno iz nicega izjednacio u 82′ minuti. Zanimljivo da je u tom mecu francuz Turpin jedine kartone dao samo Vrsaljku, 2 zuta i do kraja nije niko dobio opomenu ali Turpin je inace **skrt** na kartonima. Ovo ce biti druga prica i drugaciji mec. Nema povratka, jos 90 minuta odlucuje ko ce u finale a rezultat je dosta aktivan i ko god prvi zabije ocekujem nervozu s obe strane pa i prije prvog gola.
Sudija ovog meca je Rochi koji nekada sudi kao klown ali poteze za dzep sto je bitno. Razocarao me jedino na mecu Juventus-Napoli gdje je u prvih 25 minuta pokazao cak 4 kartona i onda do kraja niti jedan a mogao je i morao barem jos 2. Iako je rezultat bio 0:0 i nije bilo pretjerano ostrih startova smatram da je mogao pokazati jos koji karton. Ovde kako rekoh rezultat je aktivan od pocetka, Arsenal mora juriti gol jer oni bez postignutog minimum jednog gola ne mogu proci dalje. Atletico je domacin i nece se braniti tako da ocekujem jedan otvoren mec a u takvoj igri uvjek bude dosta posla za sudiju pa Rochi nece biti izuzetak.
Ovo je njegova statistika gdje kao sto vidimo je cesto potezao i za crveni karton: