FREE VIP NBA PREDLOG: 01:00 Boston – Cleveland
Broj koševa Boston/Brown, Jaylen (25.5)
VIŠE 1,85 33 WIN
————————————–
SAD: NBA

Brown je totalno preuzeo ulogu lidera u svim segmentima Bostona od kako nema Tatuma pogotovo..

Bez Tatuma Boston odigrao 3 partije i sve 3 su izgubili tako da veceras napadaju cavse a bez Brownovih 26+ poena opet ce imati probleme..

Prvo su porazeni od New Yorka i to osramotili se 75:105, zatim dva uzastopna poraza od Philadephie.

Brown je u tom blowoutu za 25 minuta ubacio 21 poen a Philadelphiji ubacivao 26 i poslednji duel 42 poena ali ni to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Jedina dobra vijest za Boston je povratak Kembe Walkera kojem se polako podizu minute ali Brown je taj koji svaki mec poenterski vuce ovu ekipu i isto ocekujem i veceras.

Imao je Boston peh jer im se i Pritchard povrijedio.

Da ne duzim previse, Brown ove sezone u ovih 14 partija na prosjeku 26.9 poena i veceras ce morati biti na visokom nivou ako zele dobiti nezgodnu ekipu Clevelanda.