VIP NBA PREDLOG: 01:00 Philadelphia – LA Lakers
SAD: NBA

Embiida necemo puno puta u zivotu igrati under..

Veceras vidim value u underu pa cu probati..

Ove sezone Embiid po ovoj margini u underu 8 od 15 meceva odigranih.

Igrac je puno puno ima slobode u napadu, uzima 20+ suteva, stalno je na liniji slobodnih bacanja ali Lakersi su tezak matchup cak i za njega.

Tacnije Davis je tezak matchup jer je jedan od boljih defendera ove pozicije 1 na 1.

Embiid protiv njega u karijeri ovo prebacio samo jednom i to poslednji mec gdje je igrao cak 46 minuta i imao trojke 3/4 za ukupnih 38 poena.

Prije toga redom protv Davisa 14, 11, 24, 31, 28, 26 poena.

Lakersi su 5. najbolja ekipa lige po odbrani protivnickih C igraca.

Igram under jer se uzdam i u puno trosenja u odbrani protiv Davisa te su moguci uvjek i faul problemi.

Igrac je koji moze svakome strpati 40+ medjutim kazem veceras value u underu, pomalo previsoka margina.

………………

VIP NBA PREDLOG: Detroit – Washington
C.Cuningham (24,5) VIŠE 1,85 26 ✅
——————————
SAD: NBA

Nakon poraza od Toronta 142:113 bio brutalno iskren na pres konferenciji i jednostavno rekao da su losi

To im je bio 11. poraz u nizu a nakon toga vezali jos 2 gdje se Cade trudio svim silama pobjediti ubacivsi 27 i 31 poen.

Ovo veceras mogu dobiti jer wizardsi su druga najgora defanzivna ekipa i takodje u ocajnom nizu sa 9 vezanih poraza.

Sa pg pozicije puno primaju;

Trae Young 26 poena, Lillard 31, LaMelo Ball 34 i 34 poena, Brunson 32 itd..

Izgleda da bez njegovih 30+ poena i ne mogu pobjediti.

Nadam se da ce se nastaviti truditi kao prosla dva meca.

…………..

VIP NBA PREDLOG: 01:00 Detroit – Washington
Tyes Jones (11,5) VIŠE 1,85 12 ✅
——————————
SAD: NBA

Bez obzira sto se veceras 90% na parket vraca Jordan Poole ovo je preniska margina na pleja gostiju.

Dva tima koja traze pobjedu i ne bi trebali gledati neki blowout tako da bi Jones morao dobiti 30+ minuta.

Zadnje 4 partije ubacuje redom 13, 18, 22 i 4 poena.

Detroit je medju najgorim ekipama po odbrani PG igraca, tacnije po tom segmentu su 3. najgora ekipa lige.

Protiv njih svaki gurad igrac (koji je starter i igrao 30+ minuta) je prebacio svoju marginu;

Haliburton 26 poena Reggie Jackson 21, Trent Jr. 18, Garland 28, Dejounte Murray 32, DeRozan 29, Lillard 34 poena, Curry 34, Eric Gordon 21 itd..

Kazem Poole se vjerovatno vraca na parket ali ni to nije 100% sigurno, bio je prisutan jutros na timskom sutiranju.

Bez obzira igrao ili ne Jones moze ovo pokriti jer margina je niska s obzirom da igra 30+ minuta kad nije BO i s obzirom koliko poena pistonsi primaju sa ove pozicije.

…………………..

VIP PREDLOG: 18:00 Okk Novi Pazar – Metalac
konacni pobjednik 2 2,35 84:85 ✅
—————————-
Kosarka Srbija

Ovde vidim value jer Novi Pazar nije nista jaci od Metalca, jedina prednost je domacin teren i nista vise.

Oba tima su na istom skoru 4 pobjede i 5 poraza s tim da je Pazar vezao 3 poraza..

Iz tabora gostiju;

**Očekuje nas sigurno jedno od najtežih gostovanja u ligi. Protivnik igra izuzetno dobro ove sezone sa iskusnim trenerom Todorovićem na klupi. I pored svega mi idemo na pobedu uprkos sitnim povredama sa kojima se suočavam. Motivisani smo da se predstavimo u pravom svetlu i nadam se najboljem ishodu – kaže Teofilović.**

Nastavak teškog niza

Trener domacina;

**“Protivnik je doveo izvanrednog igrača Terija Armstronga. Imaju Savu Lešića, Stefana Sinoveca i Filipa Đurana, koji dugo nastupaju u KLS”, naveo je Todorović.**

Todorović: Važan meč protiv Metalca (ponedeljak, 18.00)

Realno Metalac ima kvalitetnije pojedince i nakon dvije vezane pobjede u svojoj dvorani proslo kolo su ocekivano porazeni kod jace ekipe Zlatibora 101:91

Zadnji mec bio je u martu mjesecu u dvorani Metalca gdje je Pazar slavio 97:99 medjutim danas prednost dajem gostima.

– NIZOZEMSKA: EERSTE DIVISIE – 15. KOLO

Den Haag price pocetka sezone bio jedan od kandidata za promociju (i dalje jeste) medjutim trenutno zaostaju 5 bodova za drugoplasiranom Rodom i mjestom koje direktno vodi u visi rang.

Prosli domaci mec odigrali s lose te izgubili kuci 1:2 od Cambuura gdje im je i Esajah odmogao tako sto je dobio crveki karton. On je igrac s klupe i na terenu proveo samo 5 minuta, danas je suspendovan..

Proslo kolo bili su blagi favoriti na gostovanju kod Dodrechta ali se na kraju zadovoljolili jednim bodom kojeg su izvukli u 90+, za 2:2 zabio je Veerman

Mladi momci Utrechta kao i mnogi mladi klubove nemaju nikakve ambicije jer u visi rang ne mogu. Ovde se razigravaju mladi momci i dokazuju pa s vremenom salju u A timove.

Oni su jedan od najgorih gostujucih timova bez pobjede, 2 remija i 6 poraza. Zabili 6 a primili 19 golova.

Momci Alkmaara ne znaju igrati takticki i defanzivno sto im se bas danas moze obiti o glavu protiv bivseg prvoligasa koji ce juriti sva 3 boda jer su lose strartali i play off je sve dalje..

Domacin je vezao cak 7 meceva sa minumum 3 gola.

Groningen ce imati vise prostora za kontre s obzirom na stil igre momaka Alkmaara i ocekujem minimum 3 gola danas.

…………

FREE VIP PREDLOG: 20:45 Angers – Caen 1 2,00 2:0 ✅
———————————
FRANCUSKA: LIGUE 2 – 15. KOLO

Caen prolazi kroz tezak period.

Nakon poraza 2:1 kod ekipe Troyes 2:1 otkaz je dobio Kisnorbo i trenutno je Caen bez trenera, privremeno je na klupi Patrice Sauvaget

Caen – Patrice Sauvaget avant Angers : « Même une vilaine victoire… »

Ima problem i sa bitnim igracem koji fali danas zbog povrede, to je Emmanuel Ntim

Proslo kolo nakon otkaza Kisnorba Caen je cupao 1 bod kuci protiv poslednjeplasirane ekipe u 90+ za konacnih 3:3

Tu su pokazali sve slabosti u odbrani.

Takodje imaju i finansijske probleme i tek ocekuju bolje dane jer su ih preuzeli novi americki investitori;

Angers zeli promociju, kapiten Pierrick Capelle se vraca u sastav

Ligue 2 (J15) – Les compositions probables d’Angers – Caen

Teska liga za predvidjanje ali Angers trenutno u puno boljoj situaciji, zele pobjedu i da ucvrste ovu 2. poziciju koja direktno vodi u najjacu ligu Francuske.

Najbolji su domacin lige sa 5 pobjeda i 2 remija, bez poraza i gol razlikom 12:2

………………..

FREE VIP PREDLOG: 01:30 Newells – Def.Justicia 1 2,00 3:0 ✅
————————————-
ARGENTINA: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL – 14. KOLO

Bodovi nista ne znace ni jednom ni drugom timu medjutim domacin ce igrati sa vise motiva.

Naime veceras se oprastaju sa svojim trenerom Heinzeom kojem ce ovo biti poslednji mec sa Newellsom i navijaci ce doci u velikom broju podrzati svoj tim;

Iván Gómez je suspendovan kod domacina, osim njega sastav bi trebao izgledati manje vise isti kao proslo kolo u gostima kod Boce Juniors gdje su porazeni 1:0

Holes; Méndez, Velázquez, Glavinovich, Martino; Sforza, Portillo, Ferreira, Balzi; González, Recalde.

Gosti dolaze bez kljucnih igraca i razumljiva odluka jer je rezultat nebitan.

Dakle nece igrati Togni, Solari, Alanís ni Barbona.

Ovaj spisak je sa dosta omladinaca i igraca sa klupe koji su vrlo malo igrali.

Ovde je motiv u pitanju, ispracaj trenera za kraj i ocekujem veci angazman domacina, value.

……………..

FREE VIP NBA PREDLOG: 03:00 Utah – New Orleans
Z. Williamson (25,5) VIŠE 1,85 26 ✅
——————————
SAD: NBA

Konacno je Zion upisao 30+ partiju, prvu ove sezone..

Ubacio je 32 poena i to u teskom matchupu protiv Clippersa gdje je uzeo cak 25 suteva, 13/25 iz igre u pobjedi nad Clippersima 116:106

Prije toga 26, 26 i 25 poena.

Veceras odlican matchup za njega jer Utah cak i povratkom Kesslera jako lose stiti obruc.

Evo nekih F igraca ove sezone protiv Utaha;

Jerami Grant 30 i 26 poena, Durant 39 i 38 poena, Banchero 30, Nesmith 24, Aaron Gordon 21, Davis 26 za samo 29 minuta itd..

Utah je 3. najgora ekipa po odbrani ove pozicije.