VIP NBA PREDLOG: 02:30 Indiana – New York
P. Siakam (21,5) VIŠE 1,85 25 ✅
—————————–
SAD: NBA PLAY OFF

Indiana gubi 2:3

Ovo je dakle biti ili ne biti i ocekujem sve glavne igrace na 38+ minuta (normalno ako ne bude neki debeli blowout)

Haliburtona ne smijem dirati.

Knicksi startaju sa McBride-om koji ga je odlicno branio proslu partiju i limitovao na samo 9 suteva i 13 poena ukupno.

Siakam vecinu igra 1 na 1 sa Hartom i to je solidan matchup koji je uspjesno koristio.

Zadnje 3 protiv knicksa 26, 14 (blowout 22. minute) i prosla 22 poena takodje skracene minute zbog blowouta.

Imao je 7/15 sut iz igre i sto je bitno 2/3 za tri poena.

Cak je masio neke otvorene suteve sa ivice painta, ako zele pobjedu, to se ne bi smjelo ponoviti.

Igrac koji moze i mora trpati vise ako pejsersi zele 3:3

…………

FREE VIP PREDLOG: 18:00 Neptunas – Tauras 1 1,85 2:1 ✅
————————————-
LITVA: I LYGA – 10. KOLO

Neptunas se ove sezone bori za promociju i imaju kvaliteta za tako nesto.

Svoj prvi poraz dozivjeli proslo kolo na ovom terenu kada su bas lose odigrali i porazeni 0:1 od ekipe Banbrungas

Danas zele odmah staviti stvari na svoje mjesto a protivnik idealan jer dolaze dosta oslabljeni, bez 2 kljucna igraca koja su suspendovana.

To su Karpenko i Gvildys

Obojica dobili crvene kartone proslo kolo kuci kad su porazeni od ekipe Panevezys 2 sa 1:3

Neptunas kuci ne bi smio imati problem sa oslabljenim gostom.

Poslednje kolo u ovoj ligi.

Caen udaljen od play offa dva boda i ovo moraju dobiti.

Postoje 3 scenarija u kojem Caen prolazi u play off;

U svakom od tih scenarija Caen mora uzeti logicno 3 boda danas.

Protivnik vec ispao iz lige i igraju samo za cast.

Gosti bez Knockaerta, Kalaia i Pohe.

Caenu i dalje povredjena trojica ali se vraca Meddah.

Sve osim pobjede domacina bilo bi senzacija. Caen se nada kiksu Rodeza ili Paris FC koji gostuje Bastiji.

– SRBIJA: SUPER LIGA – CHAMPIONSHIP – PLAYOFF – 36. KOLO

Backa dva kola prije kraja jos se nada drugoj poziciji gdje je trenutno Partizan sa 2 boda vise.

Must win obe utakmice te je potrebno naravno i da Partizan kiksa barem jednu..

Mladost bez motiva, igraju samo za cast.