15.09.2016

VIP LIVE: Osmanlispor 0-0 Steaua Bucharest TIP 1 1,75 2:0 WIN
———————————————————-
Poluvrijeme 0:0 kao sto vidite ali bitan detalj desio se u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Drugi zuti karton i automatski crveni dobio je fudbaler Steaue Enache i tako dosta oslabio rumune. Ovo poluvrijeme je bilo 50:50 , oba tima su imala svoje sanse ali u drugom poluvremenu turski tim ce dodati gas i drzati loptu u svom posjedu jer kao sto rekoh imaju igraca vise. Vole turski timovi ova takmicenja dok je Steaua u borbi za titulu u ligi i njima poraz i ne bi toliko tesko pao. Osmanslispor inace odlican na ovom terenu, nije porazen poslednjih 13 meceva ovde a vecinom su dobijali. U evropskim mecevima sva 3 su dobili ovde, Zimbru 5:0, Kalju 1:0 i Midtjylland 2:0 i evo sada je na redu Steaua koja je jaca od ovih nabrojanih ali sa igracem manje tesko da ce izdrzati do kraja. Domacin u napadu sa Diabateom, Umarom, Regattinom i Ndiayevim morao bi ga zabiti i uzeti sav plijen.