8 hrs
VIP SINGLE: 20:45 Željezničar – AIK (1. poluvrijeme) X 1,90 0:0 WIN
—————————————————
EUROPA: Europa League – Kvalifikacije – Četvrt-finala
Value bet po meni. Sama kladionica na ukupan broj golova manje od 2,5 nudi kvotu samo 1,45 tako da je vrlo moguce da ne vidimo gol u prvom poluvremenu a naravno i ako bude 1:1 tip je prolazan.
Željo kao drugolasirana ekipa Bih dosla do ovog takmicenja. U prvoj rundi izbacili su Zetu, kuci pobjeda 1:0 i u gostima 2:2. Solidno su se pojacali i to je ekipa koja moze igrati sa svedjanima pogotovo jer je domaci teren velika prednost.
AIK je solidna ekipa ali njihov najveci problem je napad jer nemaju prava 2 napadaca tako da trener postavlja formaciju 5-3-1, dakle sa 5 defanzivaca.
Oni su u prvoj rundi prvo u gostima odigrali 0:0 sa amaterskom ekipom sa Farskih Ostrva (Klaksvik) da bi ih onda kuci razmontirali sa 5:0.
Ovde nece sigurno srljati nego ce cekati svoju sansu slicno kao i domaci tim pa se nadam da bi mreze mogle mirovati u prvom poluvremenu.