1,70

KVOTA: 2,55
——————
– AUSTRIJA: Erste Liga – 1. kolo

Ried je ispao iz prve lige ali prema prelaznom ljetnom roku ambicije kluba su jasne a to je povratak u najjacu ligu Austrije. Doveli su 6-7 kvalitetnih igraca (iako je i otislo dosta) i imaju kvalitet sigurno za povratak u elitu.
U kup mecu dobili su lagano u gostima Wienera sa 0:4 dok je Neustadt porazen u svom duelu kupa, 1:0 protiv Amstettena.
I medjusbni dueli govore u kom smjeru bi ovaj mec trebao ici.

Međusobni mečevi: RIED – NEUSTADT
11.04.15 BUN Neustadt Ried 0 : 1
13.12.14 BUN Ried Neustadt 6 : 0
27.09.14 BUN Neustadt Ried 0 : 1
19.07.14 BUN Ried Neustadt 3 : 1

– Poljska liga gdje bi Wisla ove sezone morala puno bolje igrati. Startovali su odlicno pobjedom u gostima nad veoma solidnim Pogonom 1:2, zabili u prvom poluvremenu 2 gola, Pogon je uspio u 33′ minuti smanjiti iz penala ali vise od toga nisu mogli jer i odbrana Wisle djelovala je jako dobro.
Termalica s druge strane odigrala ocajan mec u prvom kolu i to na svom terenu gdje su uputili jedan jedini sut u okvir gola i Jagiellonia je zasluzeno odnijela sva 3 boda, bilo je 0:1.
Nije ni cudo jer Termalica je slabija nego prosle sezone. Doveli su 5-6 igraca ali dosta vise je otislo i to kvalitetnih.
Otisli su Guilherme, Dawid Nowak, Volodymyr Koval, Bartlomiej Babiarz, Wojciech Kedziora, Krzysztof Pilarz, Dalibor Pleva, Sebastian Ziajka i Kornel Osyra.

Wisla od zvucnijih imena ostala bez Krzysztof Maczynskog koji je otisao u Legiu ali doveli su dovoljno pojacanja koja mozete vidjeti ovde: http://prntscr.com/fyl187

Po ovoj kvoti mora se dati prednost Wisli pred domacom publikom.