09.11.2017

VIP PREDLOG: 20:45 Sj.Irska – Švicarska PPX 1,90 0:0 WIN
——————————————————-
Jeste rizicno ali je value kvota s obzirom da bi veoma lako poluvrijeme moglo i 0:0 zavrsiti.
Prva je utakmica, ne smije se puno rizikovati. Svicarci jesu favoriti ali tesko je ovo gostovanje i bili bi oni sigurno zadovoljni remijem u prvom mecu pa bi im bilo lakse kuci pred svojim navijacima doci do trijumfa. Ocekujem oprez s obe strane i jednu cvrstu odbranu domacina koji ce svoje sanse traziti iz kontra napada.
Nema se sta puno filozofirati, dakle jako bitan mec i svaka greska ce se skupo platiti tako da ocekujem u prvom poluvremenu dosta opreza i ispitivanja snaga. Uvjek je naravno moguce da zaluta neki gol iz polusanse ali mislim da je vrlo vjerovatno da se to u prvom poluvremenu nece desiti.