1,65

KVOTA: 2,06 WIN
———————
Liga Sampiona

Bez puno pameti i filozofije ovo bi morao biti kec dana iako se radi o najjacem takmicenju Evrope sto se klubova tice. Barcelona ce ovde od prve minute po pobjedu kako bi se otklonile bilo kakve sumnje i da ne strijepe u Rimu. Barca je izbacila Celzi, 1:1 u gostima i 3:0 kuci dok je Roma u dvomecu bila bolja od Shakhtara. U gostima su izgubili 2:1 da bi u Rimu slavili 1:0, dakle jedva su prosli ukrajinsku ekipu. U ligi Messi i Suarez protiv Seville odmarali su prvo poluvrijeme i onda u drugom zabili po gol i uzeli bod, bilo je 2:2. Roma je igrala 1:1 s Bolognom. Italijani vjerujem da jos nisu zaboravili poslednje gostovanje ovde kada je bilo 6:1 za Barcelonu. Roma ce ovde dosta defanzivno igrati ali protiv ovakve ekipe pitanje je koliko se bilo ko moze braniti. Kod domacih upitan Busquets dok za Romu vjerovatno nece nastupiti Naingolan.

JAPAN: YBC Levain Cup – 3. kolo

Ovde kod japanaca sam se odlucio za golove jer sam slucajno imao prilike gledati jedan mec ovog takmicenja tacnije upravo Nagoyu prosli mec kad su izgubili 2:1 u gostima. U tom mecu trebalo je realno biti minimum jos dva gola. U ovoj grupi su 4 ekipe a Nagoya je poslednja s dva poraza dok je Osaka 3. sa jednom pobjedom i porazom.

14.03.18 NC Hiroshima Nagoya 2 : 1
07.03.18 NC Nagoya Urawa 1 : 4

NC Urawa G-Osaka 1 : 4
NC G-Osaka Hiroshima 0 : 4

Oba tima ovo takmicenje igraju sa mjesovitim sastavima pa je dosta propusta u odbrani. Ocekujem ponovo otvoren mec i minimum 3 gola sto je i vise nego realno gledajuci kako ovi timovi igraju.

Međusobni mečevi: NAGOYA – G-OSAKA
24.02.18 JL G-Osaka Nagoya 2 : 3
17.09.16 JL Nagoya G-Osaka 1 : 3
25.06.16 JL G-Osaka Nagoya 3 : 3