5 hrs
VIP LIVE: Hermannstadt 0-0 Gaz Metan 1 1,61 1:0 WIN
—————————————–
RUMUNJSKA: Kup – Polufinale

U toku je prvo poluvrijeme meca. Razmisljao sam i prije pocetka igrati na domacina ali sada cu u liveu probati uloviti neku kvotu jer domacinu je posao trenutno olaksan. U osmoj minuti veznjak Diogo sprijecio je kontru domacina i dobio direktan crveni karton sto znaci da ce do kraja biti s igracem manje. Ovo je prvi mec, ima i uzvratni tako da je jako bitno da domacin ovde ostvari pobjedu i to ako je moguce i sa vise golova razlike.
Hermannstadt je odlicna ekipa puna igraca (od iduce sezone clan prve lige) sa iskustvom igraca i iz prve i druge lige i iz kupa izbacili su ekipu Steaua s cak 3:0. Za poraz ne znaju vec vise od 30 utakmica. Gaz Metan igra play out (grupa za ispadanje a u proslom kolu primili su gol u zadnjoj minuti u porazu od Sepsia 2:1. Hermannstadt i te kako motivisan i vjerujem da ce do kraja probiti bedem gostiju koji sada moraju igrati bunker.