VIP PREDLOG: 18:00 Panathinaikos – Olympiacos
Panathinaikos/M.James (13.5) VIŠE 1,85 14 WIN
————————————————
GRČKA: Basket League – Playoff – Finale

Trenutno je 1:1 u pobjedama izmedju najvecih rivala Grčke. Oba tima slavila su u gostima sto je zanimljivo ali danas Panatha ima sansu da uzme prvu pobjedu na domacem parketu. U prva dva meca propustio sam ovu granicu na amerikanca Mike Jamesa ali danas cu ga odigrati jer je sigurno value.
Mike James (Guard) uz Calathesa sigurno najveca uzdanica domacina u napadu pa i ne cudi veliki broj suteva kod obojice, imaju dosta ovlasti. James je u prvom mecu u porazu u ovoj dvorani ubacio 23 poena za 27 minuta. I to uz sut 2-6 za 2 poena, 3 od 8 za 3 poena a izvodio je slobodna bacanja cak 13 puta od kojih je 10 puta bio uspjesan. Prosli mec u pobjedi Panathe u gostima ubacio je 17 poena za nesto malo manje od 25 minuta. Tada nije postigao niti jednu trojku (0 od 4). Sutirao je 7 od 12 za dva poena i 3 od 3 slobodna bacanja (ukupno 17 poena). U sezoni 2017/2018 igrao je u prosjeku 24 minute i upisao 15.4 poena po mecu u 14 odigranih utakmica. U Euroligi ispali su od Reala a James je u sva 4 meca protiv Reala isao preko ove margine, 24, 20, 14 i 18 poena. Ne vidim razlog da ni danas ne ubaci minimum 14, morao bi imati previse los procenat suta jer ce i danas sigurno uzeti 10-ak i uz koje slobodno bacanje morao bi na 14+ poena. Jako bitan mec u kojem ce najbolji preuzimati i najvise odgovornosti a James je sigurno jedan od njih.