3+
1,55

KVOTA: 2,40
————
Ovaj tip sam jos sinoc razmatrao i sacekao da na wwin izadje ova niza granica od 3,5 jer sam ubjedjen da će biti kartona. Prije svega zbog sudije, to je Schneider koji ima najveci prosjek kartona u Francuskoj. U poslednjih 7 meceva u francuskom prvenstvu samo jednom je ostao na 2 kartona a ostalih 6 puta lagano davao minimum 4 kartona pa cesto i puno vise. Redom 8 zutih 1 crveni, 5 zutih, 2 zuta, 7 zutih i 1 crveni, 6 zutih, 9 zutih i poslednji mec Lille-Nice 6 zutih. Ipak poslednji koji je sudio bio je u kupu izmedju nizeligasa Pontarliera i Montpeljea gdje je pokazao 3 zuta i 1 crveni (dakle 5 ukupno).

Drugi razlog je znacaj ovog duela. Lyon u borbi za drugu poziciju i ligu sampiona dok se Angers grcevito bori za opstanak i njima je ovde jedan bod ogroman tako da ce se braniti svim snagama. Njihov prosli duel zavrsen je 3:3 ali Marcelo iz Lyona dobio je 2 zuta u jednoj minuti i pocrvenio u 50′ minuti. Ukupno je bilo 5 zutih i 1 crveni karton.

Ovde ocekujem napad Dortmunda od prve minute i jedan otvoren mec. Wolfsburg proradio napokon u napadu pogotovo kuci ali vjerujem da ce ovde i te kako imati priliku zabiti barem 1 gol. Dortmund standardno igra na dosta golova, otvoreno svaki mec pa vjerujem da nas i danas ocekuju minimum 3 gola.

Međusobni mečevi: BOR. DORTMUND – WOLFSBURG
19.08.17 BUN Wolfsburg Bor. Dortmund 0 : 3
18.02.17 BUN Bor. Dortmund Wolfsburg 3 : 0
20.09.16 BUN Wolfsburg Bor. Dortmund 1 : 5
30.04.16 BUN Bor. Dortmund Wolfsburg 5 : 1
05.12.15 BUN Wolfsburg Bor. Dortmund 1 : 2
30.05.15 POK Bor. Dortmund Wolfsburg 1 : 3
16.05.15 BUN Wolfsburg Bor. Dortmund 2 : 1