14 June at 20:11

VIP PREDLOG: 12:00 Francuska – Australija
Hendikep kornera (Francuska -1.5) u prvom poluvremenu 1 1,76 3:1 WIN
————————————————————-
U ovoj grupi su Francuska, Danska, Peru i Australia. Prvi meč odigraće favorit ne samo ove grupe nego i reprezentacija koja bi mogla daleko dogurati. I više je nego jasno ko je favorit u ovom duelu i mislim da pobjeda Francuska ne dolazi u pitanje ali potrebno je potraziti i nesto bolje kvote. Australia zna da se ovde ne smije otvoriti od pocetka i ocekujem od prve minute totalnu dominaciju francuza i veliki pritisak. Ovakav scenario mora dovesti i do kojeg kornera za Francusku i vjerujem da ce u prvom poluvremenu vec izvesti bar 2 vise od kengura.

Pijetlovi imaju odlicnu ekipu s dosta brzim igracima (Mbappe, Griezmann, Pogba itd). Prosli prijateljski mec protiv SAD-a bilo je 5:1 u prvom poluvremenu u kornerima za Francusku. Prije toga protiv Italije u prvom poluvremenu u pobjedi od 3:1 bilo je 2:0 u kornerima za francuze, prije toga protiv Irske u pobjedi 2:0 na poluvremenu bilo je cak 6:1 u kornerima itd. Dakle ekipa koja od starta krece agresivno i ovde ce Australia koja nije ni priblizna kvalitetom francuzima gledati kako zna i umije da sto duze ne prime gol.