Zbroj golova (2.5) MANJE
1,60

KVOTA: 2,72 lose
—————
Schalke u prvom kolu porazen kod Wolfsburga i to u 90+. Danas traze svoje prve bodove. U tom duelu Nastasic je dobio crveni karton i sa igracem manje uspjeli su izjednaciti ali Wolfsburg je zabio za 2:1 u 94′ minuti. Ova ekipa proslu
sezonu zavrsila je na drugoj poziciji odmah iza nedodirljivog Bayerna a od treceplasiranog Hofenhajma imali su 8 bodova vise. Otislo im je par igraca ali su doveli pojacanja, dosli su Sane (zadnji vezni) iz Hanovera, Mendyl (df) iz Lilla, Rudy iz Bayerna, Mascarell (df) iz Real Madrida, Serdar (CMF) iz Mainza, Skrzybski (RWF) iz Union Berlina, napadac Uth iz Hoffenhajma itd. Dakle dosta jak tim koji bi i ove sezone morao biti minimum u top 5.
Hertha je prvo kolo dobila novajliju Nurnberga kuci 1:0 ali nisu igrali nista posebno i cak imali veliku srecu sto je
Nurnberg promasio penal u 84′ minuti. Od znacajnijih pojacanja dosao je Lazaro iz Salzburga ali su prodali Weisera u Leverkusen i Haraguchia u Hannover. Oni su proslu sezonu zavrsili na 10. poziciji i ovde bi Schalke trebao voditi glavnu rijec pogotovo jer bi se trebao vratiti u sastav Konoplyanka.

BiH liga

Susret cetvrte i trece ekipe lige, igra se 8. kolo. Široki do sad pokazao ozbiljnu odbranu i nadam se da ce i danas u tom segmentu igrati kao i do sad. Primili su samo 2 gola u 7 kola a zabili 10, 3 pobjede i 4 remija bez poraza.
Željo kao sto rekoh na 3. mjestu sa 4 pobjede, 2 remija i jednim porazom, zabili su 11 a primili 5 golova. ovo bi trebao biti tvrdji i oprezniji mec, samo da se rano ne otvori golom iz neke polusanse. Ni jedan tim ne zeli poraz tako da bi oprezno trebali i jedni i drugi pa da vidimo najvise 2 gola na ovom mecu.
Široki na poslednja 4 meca ima cak 3 utakmice 0:0 i jednu pobjedu od 1:0.

Posljednji mečevi: ŠIROKI BRIJEG
26.08.18 PL GOSK Gabela Široki Brijeg 0 : 0
20.08.18 PL Široki Brijeg Sloboda 0 : 0
15.08.18 PL Mladost DK Široki Brijeg 0 : 1
12.08.18 PL Široki Brijeg Radnik Bijeljina 0 : 0